O ZNAČCE TESLONG

Kdo jsme

Společnost Teslong Technology byla založena v roce 2010 a od té doby se zabývá vývojem digitálních endoskopů jak pro průmysl, tak pro koncové zákazníky. Společnost se může pochlubit závodem s nejnovějším technologickým zařízením a výrobními linkami. Ve výzkumném a vývojovém centru Teslong pracuje více než 30 konstruktérů a inženýrů. Společnou motivací je posouvat vědecký vývoj a vytvářet inovativní zařízení s prvotřídními technickými parametry a uživatelsky přívětivým designem. Endoskopy Teslong pomáhají lidem řešit problémy a zlepšovat život.

Naším cílem je neustále poskytovat uživatelům ty nejkvalitnější produkty. To je cíl, který nás stále posouvá dál.

James Sun – CEO společnosti TESLONG

SLUŽBY

Společnost Teslong Technology chce s našimi zákazníky navázat vztah, nikoliv prodávat, a proto jim poskytujeme průběžnou podporu, abychom mohli určit naše silné stránky, analyzovat slabé stránky a navrhnout strategii pro zlepšení. Definujeme, že se jedná o proces, nikoliv o projekt, a proto neustále nabíráme nejtalentovanější odborníky do našich týmů.

RYCHLOST

 Teslong Technology má tým více než 30 profesionálů, včetně mnoha zkušených vývojářů a designérů oceněných po celém světě. Naši odborníci jsou nejen talentovaní a zkušení, ale také se chtějí neustále učit a zlepšovat; proto bereme každou zpětnou vazbu od zákazníka velmi vážně.

ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

Společnost Teslong Technology má tým více než 40 profesionálů, včetně mnoha zkušených vývojářů a designérů oceněných po celém světě. Naši odborníci jsou nejen talentovaní a zkušení, ale také se chtějí neustále učit a zlepšovat; proto bereme každou zpětnou vazbu od zákazníka velmi vážně.

12

ROKŮ NA TRHU

32

VÝVOJÁŘŮ

156

ZAMĚSTNANCŮ

1 000 000

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ